Puikus miegas Žolelių Arbata (100g) +

"Puikus miegas" žolelių arbata (100g)

3,60 €

90489

Naujas produktas

Vosos įmanomos žolelės. galinčios pagerinti miegą - vienoje arbatoje. 

Sudėtis: valerijono šaknis, kryžiažiedė, melisos lapeliai, pipirmėtės lapeliai, pankolis, kmynai, anyžio sėklos, erškėčio uogų luobelės, rozmarino lapeliai, medetkų žiedai.

Kilmės šalis: Vokietija

Pridėti prie pageidavimų

Arbatos ruošimas: žolelės užplikomos verdančiu vandeniu ir laikoma 7-10 min.

Valerijono šaknies arbata veiksminga kamuojant nepaaiškinamam vidiniam nerimui ir esant nervinės įtampos, išgyvenimų sukeltiems miego sutrikimams. Valerijonų arbata taip pat gali padėti turint bėdų dėl skrandžio ir žarnyno, jeigu jos susijusios su nervais.

Kryžiažiedės žiedai pasižymi migdomosiomis savybėmis ir yra labai veiksmingi slopinant vidinį nerimą, gydant lengvus miego sutrikimus bei nervinio pobūdžio skrandžio ir žarnyno problemas.

Melisos žolelių lapuose esanti medžiaga ramina, padeda užmigti ir įveikti virškinimo trakto sutrikimus.

Pipirmėčių preparatai vartojami nuo padidėjusio jautrumo, nemigos. Šis augalas suteikia jėgų širdžiai, išvaiko galvos skausmus. Pipirmėtė veikia antiseptiškai, ramina skausmus, malšina spazmus, gydo uždegimą, skatina tulžies išsiskyrimą. Taip pat gerina apetitą, žarnyno veiklą, liaukų sekreciją, virškinimą, organizmą apsaugo nuo rūgimo ir puvimo procesų, padeda nuo pykinimo, vėmimo, skrandžio spazmų.

Pankolis teigiamai veikia nervų sistemą, gerina ir lengvina virškinimą, mažina vidurių pūtimą. Pankolio arbata - naudinga sergant virškinimo ligomis, gripu.

Kmynai - viena iš pagrindinių kmynų arbatos gerųjų savybių yra nemigos ir kitų miego sutrikimų gydymas. Viena iš geriausių priemonių namuose nuo ūmaus pilvo skausmo ir diegimo, ypač vaikams. Dėl savo antiseptinių savybių padeda gydyti įvairius kvėpavimo takų sutrikimus (pvz.: sinusitas, bronchitas, pneumonija, peršalimas).

Anyžius gelbsti ir peršalus, ir pervargus - gali padėti įveikti ir nemigą, gelbsti susirgus viršutinių kvėpavimo takų ligomis, turi priešuždegiminį ir antiseptinį, anestezuojantį ir karminatyvinį poveikį.

Erškėtuogės yra naudingos imuninei sistemai. Padeda išvengti tiek bakterinių, tiek virusinių infekcijų. Mažina nuovargio jausmą, suaktyvina kraujotaką galūnėse, skatina šlapimo išsiskyrimą ir malšina troškulį.

Rozmarinas teigiamai veikia nuotaiką, padeda atsipalaiduoti, vien rozmarino kvapas siejamas su nuotaikos gerinimu, minčių išvalymu ir streso lengvinimu žmonėms, turintiems chronišką nerimo sutrikimą ar streso hormonų disbalansą. Taip pat rozmarinas, gerina atmintį, stiprina imuninę sistemą, veikia antibakteriškai.

Medetkų žiedlapių arbata veikia raminamai, mažina arterinį kraujo spaudimą, lėtina širdies ritmą, slopina uždegimus, gydo įdrėskimus, opas, žaizdas, lėtina piktybinių auglių augimą, naikina daugelį mikrobų, stiprina imuninę sistemą. Taip pat labai naudinga skrandžio opos, aterosklerozės, hipertonijos, kepenų ligų palengvinimui.