Pristatymo, privatumo ir grąžinimo sąlygos

Pristatymo politika

Mes, „SkaniArbata.lt“, stengiamės, kad jūsų arbatos kuo greičiau patektų į jūsų rankas. Daugelis mūsų užsakymų supakuojami ir pristatomi per 2–3 darbo dienas. Visi užsakymai išsiunčiami "LPExpress", "Lietuvos Pašto" arba "Omniva" kurjeriais. Jūsų užsakymo pristatymo kaina pateikiama apsipirkimo metu. Mes nevykdome tarptautinių užsakymų.

Privatumo pranešimas

Čia, „SkaniArbata.lt“, mes rimtai žiūrime į jūsų privatumą. NIEKADA neparduodame ir neperduodame jokios asmeninės informacijos, surinktos iš klientų. Informacija, kurią mes saugome, yra saugi mūsų serveriuose, naudojant naujausias kompiuterių saugos technologijas. Tik jei papildomai pageidaujate, mes periodiškai el. paštu siunčiame klientams informaciją apie specialius išpardavimus ir naujus produktus. 

Gražinimo politika

Mes, „SkaniArbata.lt“, norime, kad jūs visada būtumėte patenkinti visomis jūsų užsakytomis prekėmis ir, jei jos neatitiktų užsakymo, su džiaugsmu priimame atgal visas, per 14 dienų nuo jų gavimo, įsigytas prekes. Deja, nepadengiame grąžinimo išlaidų, jei norėsite grąžinti nepageidaujamą užsakymą persigalvojus ir panašiai. Jei grąžinsite savo produktą dėl bet kurios kitos priežasties, išskyrus žalą ar įmonės klaidą, mes su malonumu jums grąžinsime pinigus už šias prekes, atėmus 30% "grąžinimo į prekybą" mokestį. Gražinimo išlaidos kurjeriui negrąžinamos. 30% "grąžinimo į prekybą" mokestis taikomas siuntoms, kurios buvo atidarytos, išbandytos ir grąžintos dėl to, kad produktas nepatiko klientui. Kadangi produktas nebetinkamas iškart perparduoti, mokestis padengia nedidelę įmonės nuostolių dalį. Prieš pirkdami didelius arbatos kiekius, patariame išbandyti mažesnius kiekius. 30% "grąžinimo į prekybą" mokestis taip pat taikomas pakuotėms, kurios mums buvo grąžintos dėl to, kad buvo nurodytas neteisingas gavėjo adresas arba kai visi kurjerio pristatymo bandymai buvo nesėkmingi. Tai padengia mūsų išlaidas, kurjeriui grąžinus jūsų užsakymą į „SkaniArbata.lt“. Jei, deja, nesate patenkintas mūsų produktu ir norite grąžinti prekę, rašykite mums el. Paštu info@skaniarbata.lt su prekių, kurias norite grąžinti, sąrašu ir gaukite grąžinimo patvirtinimo kodą. Norėdami jus apsaugoti, mes rekomenduojame naudoti tą patį siuntimo metodą, kuriuo buvo gautas užsakymas. Jei neturite pirkimo sąskaitos faktūros kopijos, užrašykite savo vardą, pavardę, adresą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį ant atskiro popieriaus lapo, įskaitant ir iš mūsų gautą grąžinimo patvirtinimo kodą.