Baltas Angelas Baltoji Arbata (100g) +

"Baltas Angelas" baltoji arbata (70g)

4,50 €

18014

Naujas produktas

Baltoji arbata, pagardinta vaisių ir uogų gabalėliais bei gėlių žiedlapiais. Ypatingai švelnaus skonio ir malonaus aromato gėrimas, dvelkiantis romantika. Puikiai tinka gerti ir karštą, ir šaltą.

Sudėtis: baltoji arbata, baltoji kinrožė, cukruoti mango gabaliukai, kvapiosios medžiagos, magnolijos žiedai, jazminų žiedlapiai, raudonieji serbentai, liofilizuotų braškių gabaliukai, mango granulės, raudonų rožių žiedlapiai, kvepenės žiedai.

Kilmės šalis: Vokietija

Pridėti prie pageidavimų

Arbatos ruošimas: plikyti  65 – 80 °C vandeniu. Pritraukimo laikas – 10 min. Tai šviesi ir švelni, išskirtinio skonio arbata, turinti nedaug kofeino.

Baltoji arbata - viena vertingiausių arbatų. Ji rekomenduojama žmonėms, kurie negali gerti ar tiesiog nemėgsta stiprios arbatos. Ši arbata išsaugo tik ką nuskinto arbatos lapelio, turinčio didelį kiekį vitaminų ir mineralų, savybes. Arbatoje gausiai išlieka vitamino C, kuris susijungia su taninais, todėl nežūsta net ir užpylus 80 °C vandeniu. Ši arbata turi didelį antioksidantų kiekį, joje labai daug  polifenolių, kurie stiprina imuninę sistemą.

Kinrožės žiedai turi gydomąjį ir antibakterinį poveikį, vartojama norint sutiprinti organizmą.

Mango yra vaisių karalius. Jame yra daug vitaminų, mineralų, antioksidantų, reikalingų sveikatai palaikyti.

Magnolijos turi emociškai raminančią naudą.  Tradicinėje Kinijos ir Tailando sveikatos praktikoje magnolijų žiedai buvo naudojami siekiant padėti sukurti kūno pusiausvyros jausmą.

Arbata su jazminų žiedlapiais teigiamai veikia žmogaus emocinę būseną, gerina regėjimą, valo kraują ir kepenis, normalizuoja fiziologinius procesus.

Raudonųjų serbentų uogose yra daug organinių rūgščių, vitaminų C ir P. Liaudies medicinoje vartojami kaip prakaitą, šlapimą, tulžį varantis, karščiavimą mažinantis, kraujavimą stabdantis vaistas, be to, jie gerina medžiagų apykaitą.

Braškės yra naudingų medžiagų šaltinis: jose daug kalio, mineralų, antioksidantų ir folatų. Taip pat šios uogos skatina metabolizmą ir silpnina apetitą.

Rožių žiedlapiai gali būti puikus vaistas nuo galvos, burnos ir gerklės skausmo, virškinimo negalavimų ir odos ligų.

Kvepenė pasižymi gydomosiomis savybėmis, ji savo žieduose turi eterinių aliejų, kurie padeda esant kosuliui.